Aktuality

Vyšel nový newsletter Stavby roku Středočeského kraje 2021 - hlasování veřejnosti

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ DOBRÉHO STAVITELSTVÍ A ARCHITEKTURY STŘEDOČESKÉHO KRAJE,


dovolujeme si Vám představit aktuální newsletter soutěžní přehlídky toho nejlepšího, co se děje v architektuře i stavebnictví Středočeského kraje a seznamujeme vás se všemi přihlášenými stavbami v roce 2021.

Soutěž organizuje tradičně Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci nadačních programů. Prestižní soutěž je vypsaná pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje Petry Peckové a ve spolupráci s dalšími vypisovateli, partnery a mediálními partnery.

Odborné porotě předsedá prof. Ing. arch. Zdeněk Jiran. Porota aktuálně již navštívila spolu s filmovým štábem všechny přihlášené stavby. Těšit se můžete opět na unikátní filmový dokument všech přihlášených staveb, tištěný katalog i unikátní výstavu!

Slavnostní vyhlášení výsledků Stavby roku Středočeského kraje 2021 se uskuteční 30.9.2021 od 19:00 v GASKu v Kutné Hoře.

Hlavním oceněním soutěžní přehlídky je titul Stavba roku Středočeského kraje 2021, dále Cena hejtmanky Středočeského kraje, udělují se rovněž nominace a zvláštní ceny. Součástí soutěže je tradičně i Cena veřejnosti CNN Prima NEWS, kterou získává stavba oceněná na základě anonymního hlasovaní široké veřejnosti, které je aktuálně spuštěno až do 29.9.2021 do 12:00!

Těšíme se na všechny Vaše hlasy přihlášeným stavbám v roce 2021!

Vypisovatelé soutěže:

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství

Středočeský kraj

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě

Český svaz stavebních inženýrů

Svaz podnikatelů ve stavebnictví

Obec architektů

Krajská hospodářská komora Střední Čechy

 

NOVÝ NEWSLETTER SRSK 4/2021

Zpět