Aktuality

Nominační večer Stavby roku 2021 již v pondělí 6.9.2021 v 19:00 v NTM v Praze

Vyhlášení nominací a udělení titulů Stavba roku 2021

Vyhlášení nominací proběhne v pondělí 6. září 2021 od 19:00 v Dopravní hale Národního technického muzea v Praze a bude uvede Ester Geislerovou.

Slavnostní vyhlášení výsledků následně proběhne v pondělí 18. října 2021 již tradičně v Betlémské kapli v Praze a večerem provede Berenika Kohoutová. Večery proběhnou v rámci Dnů stavitelství a architektury organizovaných SIA ČR – Radou výstavby, a kromě ocenění Stavba roku 2021 se bude udělovat tradičně i ocenění v soutěžích Zahraniční stavba roku 2021.

Přihlášená, nominovaná i oceněná díla Stavby roku 2021 budou k vidění na výstavách, veletrzích a při dalších příležitostech v průběhu celého roku v České republice i v zahraničí. V letošním roce se můžete těšit na zcela výjimečnou výstavu všech přihlášených staveb, která bude představena spolu s unikátním filmovým dokumentem.

Soutěž tradičně získala řadu záštit významných institucí, mimo jiné i záštitu prezidenta České republiky, předsedy Senátu Parlamentu ČR, Ministerstva pro místní rozvoj, Ministerstva dopravy, Ministerstva kultury, Ministerstva zahraničních věcí, Ministerstva financí, primátora hlavního města Prahy, rektora ČVUT v Praze, Asociace krajů ČR, Svazu měst a obcí ČR, všech krajů České republiky a také podporu nejrůznějších dalších odborných institucí.

Hlavními partnery jsou v letošním roce RENAULT, ČESKOMORAVSKÝ BETON a BAUMIT.

Soutěžní přehlídka Stavba roku 2021 velmi děkuje všem partnerům i mediím za podporu.

Všechny přihlášené stavby na webu Stavby roku 2021 na www.stavbaroku.cz.

Zpět