Aktuality

NOVÝ NEWSLETTER STAVBY ROKU 2020 - přihlášky otevřené do 10.6.2020

 

Stavba roku Vás i v této mimořádné době zve prostřednictvím nového newsletteru tradičně do světa architektury, stavebních děl a stavitelství.

Připravili jsme pro Vás příjemnou virtuální prohlídku unikátním filmovým dokumentem po přihlášených stavbách v České republice v roce 2019.

Příprava již 28. ročníku jedinečné a prestižní celorepublikové soutěžní přehlídky Stavba roku 2020 aktuálně běží. Průběžně zpracováváme Vaše přicházející přihlášky a připravujeme opět neobyčejnou ochutnávku toho nejlepšího, co přihlašovatelé, zhotovitelé, investoři, projektanti i autoři objektů, považují za to nejzdařilejší ze svého portfólia v Česku i v zahraničí.

Aktuální situaci sledujeme a průběžně Vás budeme informovat o aktuálním dění na webu i facebooku. Stavba roku 2020 je s Vámi!

Přihlaste Vaši stavbu do Stavby roku 2020 a můžete získat nominaci a titul Stavba roku, titul Zahraniční stavba roku, titul Urbanistický projekt roku, nebo některou ze zvláštních cen. Staňte se i Vy nedílnou součástí světa Stavby roku!

Jediná soutěž celorepublikového formátu, kde porota v rámci hodnocení navštíví všechny přihlášené stavby v celé České republice. Současně s porotou všechny stavby objíždí a dokumentuje filmový štáb.

Všechny přihlášené stavby opět představíme filmovými dokumenty, každá přihlášená stavby bude opět prezentována minimálně jednou stránkou v jedinečném tištěném katalogu soutěžní přehlídky.

Přihlášené stavby budou po uzavření přihlášek zveřejněné na webu Stavby roku v pořadí dle datumu doručení přihlášek.

 

Sledujte nový facebook https://www.facebook.com/StavbaRoku.cz/

Staňte se fanoušku stránky a sledujte všechny novinky soutěžní přehlídky Stavba roku!

Filmové dokumenty Stavby roku 2019 můžete sledovat i na novém YouTube kanálu Stavba roku.

 

NEWSLETTER STAVBA ROKU 2 / 2020

PŘIHLÁŠKA STAVBA ROKU 2020

Zpět