Aktuality

NOVÝ NEWSLETTER STAVBY ROKU 2019 PŘINÁŠÍ UDĚLENÉ TITULY A DALŠÍ OCENĚNÉ

 

Nový newsletter Stavby roku 4 / 2019 Vám opět přináší hodně zajímavých informací za světa architektury a stavitelství v návaznosti na výsledky již 27. ročníku celorepublikové prestižní soutěžní přehlídky Stavba roku 2019.

Celkem 6 titulů Stavba roku 2019, 14 zvláštních cen, Ceny veřejnosti a tituly Zahraniční stavba roku 2019 a Urbanistický projekt roku 2019, byly uděleny na slavnostním galavečeru 27. ročníku největší celorepublikové soutěžní přehlídky Stavba roku 2019, který se uskutečnil v pondělí 21. října 2019 tradičně v Betlémské kapli v Praze. Hlavním organizátorem soutěže je každoročně Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, která je zároveň i vypisovatelem soutěže, spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Českou komorou autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazem podnikatelů ve stavebnictví v ČR.

Večer byl jako každoročně nejvýznamnější událostí roku ve stavitelství a architektuře, a byl zároveň důstojným připomenutím, mimo jiné, i významu například inženýrských a dopravních staveb, které jsou také jeho nedílnou součástí, a ty nejvýznamnější z nich, najdete i mezi letošními oceněnými i přihlášenými stavbami, jak v České republice, tak mezi realizacemi našich firem v zahraničí.

Večera se účastnila řada významných osobností z veřejného, akademického i soukromého sektoru, odborných institucí, stavebních společností, investorů a také architektů a inženýrů. Jedním z hostů večera byl i ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček.

Stavba roku 2019 také v letošním roce přišla kromě tradiční mediální kampaně i s dlouhou řadou každoročních putovních výstav. Přihlášené i oceněné můžete potkat při nejrůznějších významných akcích, kde se s nimi můžete seznámit ve filmových dokumentech, na výstavách i v katalogu.

Celý prosinec 2019 a následně leden 2020 bude výstava, včetně filmových projekcí, k vidění v Galerii ABF na Václavském náměstí 31 v Praze, a vernisáž se uskuteční v pondělí 2. prosince 2019 od 16:00.

Stavba roku 2019 přinesla opět jedinečný tištěný katalog, který je výjimečný svou komplexností, na 236 stranách se v něm seznámíte, nejen s oceněnými, ale také se všemi nominovanými a přihlášenými stavbami a projekty.

 

Sledujte nový facebook https://www.facebook.com/StavbaRoku.cz/

Staňte se fanoušku stránky a sledujte všechny novinky soutěžní přehlídky Stavba roku!

Filmové dokumenty Stavby roku 2019 můžete sledovat i na novém YouTube kanálu Stavba roku.

Zde uvidíte například:

krátké dokumenty všech oceněných ve Stavbě roku 2019

dlouhý dokument všech 53 přihlášených staveb Stavby roku 2019

krátký dokument - přehled všech 53 přihlášených staveb Stavby roku 2019

 

  

Newsletter STAVBA ROKU 4 / 2019

 

Zpět