Aktuality

Dopis prezidenta SPS s pozvánkou k účasti v soutěži Stavba roku 2019

 

Vážení kolegové,

dovoluji si Vás oslovit, za Svaz podnikatelů ve stavebnictví, který je jedním z vypisovatelů letošního již 27. ročníku tradiční celostátní soutěžní přehlídky


Stavba roku 2019 a Zahraniční stavba roku 2019


která aktuálně pro Vás, Vaše stavby v Česku i zahraničí má aktuálně otevřené přihlášky.

Jsem rád, že můžeme být v roli vypisovatele u této nejdéle trvající prestižní soutěže, která již déle než čtvrt století představuje a ukazuje průřez tím nejlepším v architektuře i stavitelství u nás. Zároveň si dovoluji upozornit, že se jedná o jedinou soutěžní přehlídkou v České republice, která umožní seznámení naší odborné i laické veřejnosti s Vašimi realizacemi a stavebními počiny i za hranicemi.

Máte tak opět výjimečnou možnost přihlásit Vaše stavby a stavební díla do této soutěžní přehlídky a získat tak nominaci a následně titul Stavba roku 2019 a Zahraniční stavba roku 2019. Uděleno bude tradičně i několik zvláštních cen, a mezi nimi i Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví za stavebně podnikatelský záměr 2019.

Organizátorem soutěže je Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 32, Praha 1, kontaktní email: stavbaroku@stavbaroku.cz.

Přihlášku najdete na www.stavbaroku.cz.

Uzávěrka přihlášek Stavby roku 2019 i Zahraniční stavby roku 2019 je 10. 6. 2019.

Těším se na všechny Vaše přihlášené stavby do Stavby roku 2019 a budu se těšit s Vámi na setkání v září, při vyhlašování nominací Stavby roku 2019 a následně pak na slavnostním vyhlášení výsledků Stavby roku 2019 dne 21. října 2019, již tradičně v Betlémské kapli v Praze.

Bude mi ctí osobně popřát vítězům soutěžní přehlídky.

S úctou

Ing. Jiří Nouza
prezident Svazu podnikatelů ve stavebnictví

 

VÍCE ZDE

Zpět